Політика конфіденційності

Дотримання Вашої конфіденційності важливо для нас. З цієї причини, ми розробили Політику Конфіденційності, яка описує, як ми використовуємо й зберігаємо Вашу інформацію. Будь ласка, ознайомтесь з нашими правилами дотримання конфіденційності та повідомите нас, якщо у вас виникнуть які-небудь питання.

Збір і використання персональної інформації

Під персональною інформацією розуміються дані, які можуть бути використані для ідентифікації певного особи або зв'язку з нею.

Від Вас може бути запитане надання Вашої персональної інформації в будь-який момент, коли Ви зв'язуєтеся з нами.

Нижче наведені деякі приклади типів персональної інформації, яку ми можемо збирати, і як ми можемо використовувати таку інформацію.

Яку персональну інформацію ми збираємо:

  • Коли Ви залишаєте заявку на сайті, ми можемо збирати різну інформацію, включаючи Ваші ім'я, номер телефону, адресу електронної пошти і т.д.

Як ми використовуємо Вашу персональну інформацію:

  • персональна інформація, Що збирається нами, дозволяє нам зв'язуватися з Вами й повідомляти про унікальні пропозиції, акції та інші заходи і найближчі події.
  • Час від часу ми можемо використовувати Вашу персональну інформацію для відправлення важливих повідомлень.
  • Ми також можемо використовувати персональну інформацію для внутрішніх цілей, таких як проведення аудита, аналізу даних і різних досліджень із метою поліпшення послуг, надаваних нами, та надання Вам рекомендацій щодо наших послуг.

Розкриття інформації третім особам

Ми не розкриваємо отриману від Вас інформацію третім особам.

Виключення:

  • У випадку якщо необхідно — відповідно до закону, судового порядку, у судовому розгляді, та/або на підставі публічних запитів або запитів від державних органів — розкрити Вашу персональну інформацію. Ми також можемо розкривати інформацію про Вас, якщо ми визначимо, що таке розкриття необхідне або доречно з метою безпеки, підтримки правопорядку або у інших суспільно важливих випадках.
  • У випадку реорганізації, злиття або продажу ми можемо передати персональну інформацію, що збирається нами, відповідній третій особі – правонаступникові.

Захист персональної інформації

Ми вживаємо заходів обережності — включаючи адміністративні, технічні й фізичні — для захисту Вашої персональної інформації від втрати, крадіжки і несумлінного використання, а також від несанкціонованого доступу, розкриття, зміни та знищення.

Дотримання Вашої конфіденційності на рівні компанії

Для того, щоб переконатися, що Ваша персональна інформація перебуває в безпеці, ми доводимо норми дотримання конфіденційності та безпеки до наших співробітників і строго стежимо за виконанням заходів щодо дотримання конфіденційності.