Автоматизація АСК MixMaster

Автоматизация АСУ MixMaster

Усе під контролем автоматики

АСК Mixmaster - комплексна програма керування тех. процесом, візуалізацією роботи механізмів і системою обліку матеріалів.

Tabs

Характеристики
АСК Mixmaster
 
Усе під контролем автоматики
 
Автоматизована Система Керування Mixmaster є комплексною програмою керування технологічним процесом, візуалізацією роботи механізмів і системою обліку матеріалів.
Ця АСК встановлюється на всі бетонні заводи (БЗУ), що випускаються, але також можлива модернізація або доробка існуючих релейних АСК.
 
Які переваги має нова Система Керування?
 
Просто без помилок
Система бере під свій контроль кожний етап роботи бетонного заводу, зводячи до нуля "людський фактор", при цьому операторові надається простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
 
Вигода й можливості для розширення
Відмова від мікроконтролерної системи керування бетонним заводом і перехід на більш прогресивне комп'ютеризоване керування дозволяє не тільки відмовитись від послуг програміста для роботи із мікроконтролером, але також істотно збільшує можливості керування процесами й підвищує гнучкість налаштування системи.
Однією з головних особливостей нової Системи Керування Mixmaster є її необмежена масштабованість. Так, при встановленні нового елементу бетонного заводу (бункер, змішувач, конвеєр) просто внесіть їх у Систему Керування Mixmaster, після чого вони відобразяться на екрані й відразу можуть біти використані в роботі.
 
Контроль роботи механізмів
Оператор бетонного заводу одержує актуальну інформацію про поточний стан. На дисплеї відображається схема роботи механізмів, а також виводиться зображення з камер відеоспостереження, встановлених для візуального спостереження за роботою механізмів.
Система збору статистики відображає дані про продуктивність бетонного заводу, а інтерактивний інтерфейс дозволить оперативно робити налаштування роботи окремих механізмів.
Система Керування, серед іншого, веде облік часу наробітку устаткування й попереджає про необхідність технічного обслуговування та заміни швидкозношуваних деталей. У журналі подій відмічається, хто й коли провів технічне обслуговування
У випадку виникнення аварійної ситуації або помилок у роботі відповідне повідомлення буде виведено на екран дисплея.
 
Надійне керування випуском продукції
Завдяки використанню комп'ютеризованого керування є можливість створити необмежену кількість рецептів сумішей з можливістю наступної їхньої зміни.
Для полегшення сортування рецептів і їх пошуку рецепти можна розділити на підгрупи.
Під час роботи може виникнути необхідність виконати кілька замовлень підряд. Для цього передбачена можливість формування черги замовлень і оперативного керування їх виконанням.
 
Складський облік
Система Керування самостійно веде облік витрат й приходу матеріалів, вчасно сповіщаючи про низький залишок матеріалів на складах.
Також ведеться звіт виробництва готової продукції.
 
Просте оформлення звітності
Для зручності користувача й спрощення процесу складання звітної документації Система Керування дозволяє вести базу клієнтів (фірма, місце розташування або декілька адрес, машина, водій), дані з якої можна використовувати при складанні звітних форм.
Система Керування Mixmaster розрахована на інтеграцію з "1С: Підприємство" замовника. Докладніше про інтеграцію с 1С
За запитом можлива доробка форм звітності, щоб вони відповідати нормам діловодства замовника.
 
Розділення прав доступу
Незалежно від кількості співробітників на підприємстві є можливість розділити функції керування бетонним заводом (оператор), додавання й редагування рецептів (технолог), а також контролю над діями підлеглих (адміністратор) завдяки парольному доступу до Системи Керування. Таким чином, завжди є можливість дозволити виконання однієї або декількох функцій окремому співробітникові або групі співробітників.
 
Режим навчання персоналу
Система Керування Mixmaster може бути переключена в режим емуляції, у якому можливо проводити навчання персоналу, не допускаючи недосвідчених користувачів до безпосередньої роботи на бетонному заводі.
 
В аварійній ситуації
Робота бетонного заводу відбувається в автоматичному режимі, однак у непередбаченій ситуації можна перемкнутися на ручне керування. Це дозволить, наприклад, закінчити виконання замовлення, навіть незважаючи на позаштатну ситуацію.
 
Дистанційний доступ
Для ще більшої зручності є можливість керування виробництвом із приміщення, віддаленого від кабіни оператора.
При наявності Інтернету (у т.ч. мобільного) на місці встановлення бетонного заводу менеджери й відділ постачання підприємства зможуть одержувати статистичні дані про виконання замовлень і залишок матеріалів на складах.
 
Керування з мобільних пристроїв
Також є можливість керувати й спостерігати за роботою виробництва з будь-якого пристрою під керуванням Android.
 
Техпідтримка
Якщо виникне потреба, наші фахівці можуть віддалено підключитися до бетонного заводу для настроювання або надання допомоги в пошуку несправності.
 
Зрозумілі умови покупки Системи Керування Mixmaster
Ліцензія на користування Системою Керування оплачується одноразово на необмежений строк, після чого Ви зможете безкоштовно одержувати оновлення
 
Порівняйте переваги АСК Mixmaster з АСК на базі мікроконтролера

Параметр

АСК  «Mixmaster»

Мікроконтролерний (МК) аналог

1. Кількість рецептів

Не обмежене

Обмежене об’ємом пам'яті МК

2. Ліцензування

Одноразова оплата на необмежений строк для одного комп'ютера.

 

3. Права доступу

Розмежування прав доступу на перегляд і редагування даних системи для різних груп користувачів. У такий спосіб оператор і власник можуть бачити різні дані. Додавання ролей відбувається динамічно, фахівцями замовника.

Жорстко задані, вимагають перенастроювання устаткування.

4. Дистанційний доступ

Можливість дистанційного доступу до бази даних у корпоративній мережі для надання актуальної інформації з виробництва. Вивантаження звітів про виробництво в «1С» і інші облікові системи.

 

5. Віддалене керування

Можливість надання дистанційного доступу до системи керування для здійснення керування установкою із приміщень, віддалених від кабіни оператора.

 

6. База даних

Можливість використання широкого спектра сучасних СУБД ( систем керування базами даних), у тому числі безкоштовних (MSSQL, Firebird, Oracle, Mysql та ін.) з можливістю вивантаження даних у вже існуючу корпоративну БД замовника.

Потрібне перенастроювання устаткування, виклик фахівців постачальника

7. Звітність

Надання звітних даних про зроблену продукцію й витраті матеріалів за довільний період по фільтрах

(найменування рецепта, замовник, оператор, держ. номер  АБЗ).

 

8. Гнучкість і масштабованість

Наявність вбудованого редактора для доробки функціонала керування БЗУ дає можливість без більших тимчасових і фінансових витрат розширити й доповнити АСК БЗУ.

Роботу може виконувати власний фахівець.

Потрібне перенастроювання устаткування, виклик фахівців постачальника

9. Універсальність ПО

Усі моделі БЗУ керуються ідентичним програмним забезпеченням. Досить провести навчання оператора й адміністратора один раз. Далі можна навчати своїх співробітників самостійно.

 

10. Віддалене обслуговування

За наявності в замовника доступу в Ынтернет

(у т.ч. мобільного) надається можливість віддаленого обслуговування системи нашими фахівцями - діагностика й усунення неполадок, оновлення ПЗ й додаткове настроювання АСК

Потрібне спеціалізоване устаткування для роботи із МК

11. Робота з матеріалами

Можливість у реальному часі змінювати прив'язку матеріалів до бункерів, тим самим керуючи процесом завантаження залежно від потреб. При цьому процес переналаштування займає не більш години й не вимагає виклику фахівця на об'єкт.

Потрібне пере налаштування устаткування, виклик фахівців постачальника

12. Модульність

Апаратна частина АСК  «Mixmaster» складається з окремих логічних блоків керування БЗУ.

При виході з ладу одного із блоків досить замінити лише його, а не всю систему цілком

(як у випадку систем, побудованих на базі єдиного контролера).

Вихід з ладу МК означає повну неможливість роботи БЗУ.

Заміна МК - дорога процедура.

13. Комплектуючі

В АСК «Mixmaster» використовуються широко доступні, стандартизовані комплектуючі відомих виробників. Можливе застосування аналогів, більш доступних у тому чи іншому регіоні.

При цьому ПЗ не вимагає зміни залежно від постачальника комплектуючих.

Прошивання жорстко прив'язане до типу МК.

При виборі МК іншого виробника, буде потрібне нове прошивання. Написання прошивання МК - це тривала й дорога процедура.

14. Гнучкість

Можливість створення унікального зовнішнього вигляду системи керування й створення додаткових звітів з урахуванням потреб замовника.

Обмежені можливості з налаштування зовнішнього вигляду й звітності.

15. Якісний сервіс

Завдяки гнучкості налаштування й дистанційному доступу якість і швидкість сервісного обслуговування значно підвищуються. Устаткування завжди працює.

Сервісні роботи можуть викликати тривалу зупинку роботи устаткування.

Зовнішній вигляд екрана «Звіт з виробництва» представлено на малюнку 1.

Для комфортного відображення потрібної інформації користувачеві доступні наступні фільтри:

  1. За рецептом. Можна вивести дані з виготовлення конкретної марки суміші.
  2. За замовником. Вибравши зі списку потрібного замовника, можна переглянути, коли й що йому було відвантажено.
  3. За користувачем (оператором). Вибравши користувача системи (оператора), можна довідатися, скільки, чого, кому й коли він відвантажив.
  4. За датою. Вибравши період, можна переглянути інформацію про виробництво за певний період.

Сам виробничий звіт представлений у вигляді дерева списків, що розкриваються. Головний ідентифікатор (вузол) – це дата. По натисканню на «плюсик» розкриється список замовлень, виконаних у цей день. В описі замовлення можна побачити його номер, назву рецепта, дату та час початку й завершення його виконання. Саме замовлення складається з накладних відвантажень. В описі накладної вказується номер накладної, номер автомобіля, замовник, дата та час початку й кінця відвантаження суміші. Розкривши вузол з накладною, можна побачити докладну інформацію з кожного замісу.

У самому кінці виробничого звіту є підсумковий вузол. Натиснувши на нього, можна переглянути інформацію про витрату всіх матеріалів за обраний період часу.

Малюнок 1. - Звіт з виробництва

 

Друкована форма з витрати матеріалів може виглядати в такий спосіб або бути оформлена за попередньою згодою із Замовником.

Малюнок 2. - Друкована форма звіту.

Доробка наявних релейних систем керування

Бетонні заводи з релейною схемою керування, випущені раніше, можуть бути дороблені для використання комп'ютерної системи автоматизації. Існуюча релейна схема потребує невеликої доробки й встановлення персонального комп'ютера.

Таким чином, застаріла система керування набуває функцій сучасної АСК Mixmaster, а також може бути обладнана додатковим опціональним устаткуванням, інтегрованим у загальну Систему керування.

Архів доробки релейних схем АСК

Автоматическая система управления (АСУ) MixMaster

ПрАТ “Бетонмаш” оснащує свою продукцію засобами автоматики, які беруть на себе керування основними технологічними процесами роботи устаткування. Пропоновані бетонні заводи комплектуються базовими функціями, що повною мірою забезпечують автоматичну роботу й виконання супутніх операцій. За узгодженням із замовником є можливість оснащення заводу додатковими функціями, спрямованими на вдосконалення його роботи.

Випущені раніше бетонні заводи з релейною схемою керування можуть бути дороблені для використання комп'ютерної системи автоматизації. Існуюча релейна схема потребує невеликої доробки й установки персонального комп'ютера, який буде підключений до вагових приладів WE2110.

Короткий опис програми обліку наведене нижче:

ДОРОБОТКА РЕЛЕЙНОЇ СХЕМИ КЕРУВАННЯ

АВТОМАТИЗАЦІЯ+1С

СКАЧАТИ ПОСІБНИК КОРИСТУВАЧА ПРОГРАМИ ДЛЯ УПРАВЛІННЯ БЗУ MixMaster

Доработка имеющихся релейных систем управления
АСУ MixMaster

 

Опис базової комплектації:

Базова комплектація має нижній рівень автоматизації, на якому цілком реалізується технічне забезпечення автоматичної роботи бетонного заводу, і верхній рівень, який забезпечує операторові та іншим особам зручний доступ до інформації та простоту керування процесами, що відбуваються на заводі.

Нижній рівень

- повна автоматизація роботи бетонного заводу
- велика кількість рецептур, що зберігаються

- високоточна система дозування
- автоматичний та ручний режим роботи

Верхній рівень:

- інтелектуальне ПЗ
- зручний інтерфейс
- просте керування чергою замовлень
- інтелектуальні алгоритми дозування матеріалів
- контроль процесу виконання замовлення
- підготовка документів звітності
- сигналізація про настання позаштатних ситуацій
- контроль стану швидкозношуваних деталей
- планування заміни деталей
- облік проведення регламентних робіт

Додаткові опції:

- складський облік матеріалів
- розрахунок собівартості
- лічильник електроенергії, спожитої заводом.
- система виміру вологості
- встановлення частотних перетворювачів
- встановлення лічильників протоку для хімічних добавок
- система відео-спостереження
- розподільна система моніторингу та керування
- встановлення тензодатчиків на силоси цементу
- автомобільні ваги.

Базова комплектація, нижній рівень:

- повна автоматизація роботи бетонного заводу. Автоматика на базі промислового ПК забезпечує повністю автоматизований процес виконання замовлення – від початку дозування до відвантаження. Надійні засоби комунікації забезпечують безперебійний зв'язок окремих елементів між собою. Повний облік витрат матеріалів дозволяє контролювати їхнє використання. На початок

- велика кількість рецептів, що зберігаються. Варіант без комп'ютера – до 100 рецептур. Варіант із комп'ютером – більше 1000 рецептур. На початок

- високоточна система дозування. Тензодатчики й вагові індикатори забезпечують високу точність дозування матеріалів. Усі дозатори проходять державну перевірку на нашому підприємстві, про що свідчить запис у паспорті. У комбінації з інтелектуальним алгоритмом погрішність дозування становить 1% для інертних матеріалів і 0,5% для цементу, води й хімічних добавок. Комплектуючі

На початок

- автоматичний і ручний режим роботи. Робоче місце оператора оснащене персональним комп'ютером і пультом керування. В автоматичному режимі роботи оператор вибирає на екрані поточне замовлення і віддає команду на його виконання, після чого автоматика бере на себе завантаження матеріалів у змішувач і виконання замісу. Автоматичний режим можливий і у варіанті без комп'ютера. Основним режимом роботи є автоматичний режим. Ручний режим роботи установки використовується для перевірки працездатності механізмів і налагодження їх роботи. На початок

Базова комплектація, верхній рівень:

- інтелектуальне ПЗ. Програмне забезпечення керування бетонним заводом реалізоване на базі промислового ПК та модулів дискретного вводу-виводу. Ця система є лідером ринку програм керування технологічними процесами. Можливості ПО дозволяють забезпечувати надійне зберігання всіх необхідних даних про замовлення та рецептури і відображати необхідні відомості про поточну роботу бетонного заводу. На початок

- зручний інтерфейс. Гнучкий і багатофункціональний графічний інструментарій дозволяє постійно відображати інформацію про поточний стан заводу та хід виконання замовлення. Дружній інтерфейс забезпечує простоту та легкість введення необхідної інформації. На початок

- просте керування чергою замовлень. Користувачу надається можливість введення замовлень із зазначенням замовника, рецепту, обсягу, номеру машини, пункту призначення. Крім цього, користувач може редагувати чергу замовлень. Для початку виготовлення суміші операторові необхідно лише вибрати відповідне замовлення й нажати кнопку початку роботи – усе інше зробить автоматика. На початок

- інтелектуальні алгоритми дозування матеріалів. Фахівцями ПрАТ “Бетонмаш” розроблені спеціальні алгоритми, які збільшують точність дозування, що дозволяє заощаджувати матеріали для виробництва бетону. Дворівневий режим завантаження дозаторів (грубе дозування на початку й тонке наприкінці завантаження). Автоматична адаптація затримок спрацьовування впускних затворів щодо витікання матеріалів і зміни дози від попереднього дозування. Алгоритм компенсації погрішностей на фазах дозування (система мінімізує погрішності дозування попередніх замісів за рахунок зменшення або збільшення дози матеріалу на наступних замісах). Дані алгоритми значно підвищують якість продукції, що випускається, і економлять видаткові матеріали. На початок

- контроль процесу виконання замовлення. На екрані оператора відображається стан виконання замовлення, обсяг виготовленого бетону, погрішність вимірів. Крім цього, операторові доступна інформація про поточний стан механізмів заводу. На початок

- підготовка документів звітності. Система автоматично веде облік витрат матеріалів, що дозволяє в будь-який час переглянути та/або роздрукувати інформацію про виконане замовлення або замовлення за обраний період. Дані в системі зберігаються протягом року. На початок

- сигналізація про позаштатні ситуації. Відображення інформації про настання збоїв дозволяє вчасно зреагувати на поломку або несправність, що дозволить уникнути серйозних витрат і псування устаткування. У системі закладені перевірки певних умов, при яких робота заводу неможлива, а саме: відсутність натягу каната, відкриті оглядові люки змішувача і ін. У цьому випадку АСКТП видає повідомлення про можливу несправність. Після усунення причини несправності аварійні сигнали автоматично знімаються. На початок

- контроль стану швидкозношуваних деталей. У системі ведеться облік виробітки ресурсу певних деталей по мірі виконання замовлень. Коли зношування деталі по часу її роботи підходить до критичного, користувачеві приходить оповіщення про необхідність вжити заходів (виконати заміну або ремонт). Якщо роботи із заміни та ремонту зроблені, то користувач може зняти попередження, підтвердивши факт проведення робіт. На початок

- планування заміни деталей. Користувачеві на підставі введених параметрів роботи заводу (середня добова кількість кубометрів бетону, що відпускаються, середня швидкість замісу одного кубометра) надається інформація про строки заміни тієї чи іншої деталі протягом зазначеного періоду (у місяцях). Дана інформація корисна для детального економічного розрахунку прибутків та витрат. На початок

- облік проведення регламентних робіт. Для забезпечення своєчасності проведення техобслуговування в програмі закладена функція оповіщення користувача про необхідність проведення регламентних робіт (таких, як щомісячне технічне обслуговування). Після виконання роботи користувач підтверджує факт її проведення, при цьому автоматично в базу даних заноситься інформація про дату й часу внесення інформації та відомості користувача. На початок

Додаткові опції:

- складський облік матеріалів. Користувач веде облік надходження матеріалів на склад, зазначаючи тип матеріалу, обсяг і вартість. Програмою виконується автоматична перевірка доступності матеріалів на складі шляхом розрахунків потреби в матеріалах на поточні замовлення й вирахування цієї кількості з наявного на складі. Оператор вчасно сповіщається про брак матеріалів на складі. На початок

- розрахунок собівартості. Автоматичний підрахунок витрат на виробництво бетону відбувається після виконання замовлення на підставі цін матеріалів, використаних при виробництві, а також введених даних про накладні витрати. Користувачеві надається інформація про вартість виконаних замовлень, а також дані по щомісячних витратах. На початок

- лічильник електроенергії, спожитої заводом. Установка даного лічильника дозволить стежити за витратою електроенергії, не відходячи від пульта оператора, а також автоматично підключати витрати на електроенергію до собівартості бетону, що випускається. Для цього електроживлення установки підключається через спеціальний ящик обліку з рубильником, у якому встановлений трифазний лічильник обліку активної – реактивної енергії. Лічильник має вихід на ПК, забезпечуючи оператора актуальною інформацією. На початок

- система виміру вологості. Дана опція дозволяє виконувати коректування кількості дозованої за рецептом води та інертних компонентів (щебенів, гравію, піску і т.п.) з обліком їх вологості (значення вологості надходять автоматично або регулярно вводяться вручну за результатами лабораторних вимірів). У результаті автоматика може виконати стабілізацію водоцементного відношення по вологоміру в змішувачі, і тим самим підвищити якість суміші, що випускається, а також заощадити воду при виробництві бетону. Використовуються датчики вологості й температури (тому що показання вологості дуже сильно залежать від температури навколишнього середовища) з вимірювальним модулем. На початок

- встановлення частотних перетворювачів. Установка перетворювача на двигун шнека дозволить автоматиці більш точно дозувати матеріал шляхом зменшення швидкості подачі після того, як була відвантажена основна його частина. Комплектуючі

На початок

- встановлення лічильників протоку для хімічних добавок. Дозування хімічних добавок вимагає точної апаратури виміру кількості речовини. Установка лічильників дозволить підвищити ефективність витрати добавок при додаванні їх у розчин. Дана опція вимагає додаткового узгодження із замовником. На початок

- система відеоспостереження. За бажанням замовника є можливість установити на бетонний завод систему відеоспостереження, яка дозволить керівництву або відповідальним особам стежити за ходом роботи на окремих ділянках заводу й справністю його елементів. Чотири відеокамери встановлюються в зоні роботи відповідальних вузлів, інформація надходить на спеціальний пристрій квадратор, який формує на екрані монітора чотири зображення. Таким чином, надається можливість одночасного спостереження за декількома об'єктами. Режим спостереження можна змінювати: за одним об'єктом, за двома або за кожним по черзі. За узгодженням відеокамери можуть мати інфрачервоне підсвічуванням для роботи в зонах з поганою освітленістю. Дана опція вимагає додаткового узгодження із замовником. На початок

- розподілена система моніторингу й керування. За бажанням замовника можлива установка віддаленого комп'ютера технолога, який дозволить на відстані корегувати рецептуру. Крім цього, передбачена можливість устаткування персональним комп'ютером робочого місця диспетчера, який забезпечує формування замовлень і організацію прив'язку автотранспорту до конкретного замовлення. Дана інформація відображається в оператора на робочому екрані. При такій схемі роботи оператор лише стежить за бетонним заводом і виконанням замовлень, які виходять від диспетчера. На початок

- встановлення тензодатчиків на силоси цементу. Установка вагових вимірювальних приладів на силоси цементу дозволить виконувати безпосередній контроль надходження та витрати матеріалу. На початок

- автомобільні ваги. Оснащення ділянки бетонного заводу автомобільними вагами вантажопідйомністю від 10 до 50 тонн забезпечить ведення об'єктивного складського обліку надходження матеріалів. На початок

Комплектуючі для високоточної системи дозування

Тензодатчики до 500 кг

Виробник

Країні

Модель

Ціна*, грн

Застосовність

HBM

Німеччина

Z6FD1

1750        

Установка

UTILCELL

Іспанія

350

1780        

Взаємозамінний

Flintec

Німеччина

SB14

2100       

Взаємозамінний

Тензо-М

Росія

H4

2196       

Взаємозамінний

Zemic

Китай

BM 8D

1755       

Взаємозамінний

Keli

Китай

SQB-A

592    

Взаємозамінний

Vishay

Израїль

SQB

850         

Взаємозамінний

CAS

Корея

BS

1320

Взаємозамінний

Тензодатчики до 2000 кг

Виробник

Крахні

Модель

Ціна*, грн

Застосовність

HBM

Німеччина

RSCBC

2815       

Установка

UTILCELL

Іспанія

650

2370      

Взаємозамінний

Flintec

Німеччина

ULB2K

3670      

Взаємозамінний

Тензо-М

Росія

С2

2800       

Взаємозамінний

Zemic

Китай

B3G-C3

1755       

Взаємозамінний

Keli

Китай

Def-A

1035       

Взаємозамінний

Vishay

Израїль

STC-2T

1590       

Взаємозамінний

CAS

Корея

SBA

1320    

Взаємозамінний

Вагові індикатори

Виробник

Країна

Модель

Ціна*, грн

Применяемость

HBM

Німеччина

WE2110

6107

Установка

Rimstrum

Австралія

R420-K401

6800     

Аналог

Flintec

Німеччина

FT

5120     

Аналог

Keli

Китай

CI-5200A

3 623    

Аналог

Vishay

Израїль

VT400

4255     

Аналог

Пояснення до таблиці

Комплектуючі - перетворювач частоти

Виробник

Країна

Модель

Ціна*, грн

Застосовність

SchneiderElectric

Німеччина

ATV31HD11N4

10500

Установка

Delta

Голандія

VFD110B43A

7980

Аналог

Omron

Японія

MX2

11400

Аналог

Hyundai

Корея

N700

7455

Аналог

Hitachi

Японія

MX2A4110-E

11626

Аналог

 

Пояснення до таблиць:

*- зазначені ціни постачальників на 01.10.2011

Стовпець Застосовність може містити:

  1. Установка –устаткування, яке використовується в наших бетонних заводах на даний момент
  2. Взаємозамінний – устаткування може бути заміною вже встановленому
  3. Аналог – устаткування виконує ті ж функції, що й установлене, однак вимагає перевірки на сумісність із іншим устаткуванням
Потрібна додаткова інформація?

Ми відповімо Вам протягом 45 хвилин
в робочий час